Otelimizden bazı merkezlere olan mesafeler

 • Otel(Akyaka Beldesi) - Yerleşim merkezi 0-500 mt.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Sağlık Ocağı 100 mt.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Jandarma 300 mt.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Postane 200 mt.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Muğla (Hastane) 23 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Muğla(Merkez) 26 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Marmaris 34 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Köyceğiz 38 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Dalaman(Havaalanı) 70 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Fethiye 120 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Datça 110 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Bodrum 140 km.
 • Otel(Akyaka Beldesi) - Datça 110 km.

Otel havaalanından otele ulaşımı sağlıyor mu?

Rezervasyon aşamasında ulaşım talebinizi iletmeniz ve uçuş bilgilerini otele bildirmeniz halinde ücreti ve koşulları size açıklanacak transferiniz organize edilecektir.

Otele hangi havaalanları yakındır?

Dalaman uluslararası havaalanı otele 70 km uzaklıktadır(yaklaşık 50-60 dk).Bodrum-Milas uluslar arası havaalanı ise 120 km uzaklıktadır (yaklaşık 80-90 dk) .

Otele Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Rezervasyonunuzun konfirme edilmesi ile Otele giriş öncesi Banka Havalesi ya da otele giriş anında Nakit ya da Kredi Kartı ile ödeme yapılabilir. Geçerli olan Kredi kartları ise Visa, Master Kart, Euro Kart, Debit Kart ve Amerikan Express' dir.

Otele ve Akyaka Beldesine nasıl ulaşabilirim?

Otele havayolu ve karayolu ile ulaşabilirsiniz. Havayolu ile otele en yakın olan Dalaman ya da Bodrum havalimanlarına gelerek;
 1. Otelden ücreti karşılığında transfer talep ederek,
 2. Havaalanından taksi tutarak,
 3. Havaalanından araç kiralayarak,
 4. Havayolu şirketlerinin servisleri ile belli bir noktaya ulaşıp servisten indiğiniz yerden bir taksi ya da dolmuşa binerek, otele ulaşabilirsiniz.
4.seçenek ile ulaşım sağlıyorsanız Dalaman havaalanından geldiğinizde indiğiniz noktadan sadece taksi ile otele ulaşabilirsiniz.
** Ulaşım tarifleri bilgilendirme amaçlıdır. Misafirler farklı seçeneklerle de otele ulaşabilirler.

Otelimize ulaşım tarifi ise,

Geliş yönünüz Fethiye – Dalaman – Köyceğiz ya da Datça - Marmaris yönünde ise Muğla – Marmaris yol kavşağına geldikten sonra Muğla yönüne devam ederek yaklaşık 3 km sonra sağda Akyaka (üç yol kavşağı) yol kavşağını göreceksiniz.Bu noktadan sağa dönerek yaklaşık 2 km sonra Akyaka’ya ulaşacaksınız.Akyaka içerisinde ana cadde üzerinde her hangi bir yere sapmadan düz devam ederken sağ tarafınızda Jandarma karakolunu ,yaklaşık 50 metre sonra ise sol tarafınızda Öğretmenevi’ni gördüğünüzde sola dönerek yolunuza devam edin yaklaşık 200 metre sonra çatallaşan yolun sağından devam ederek otelimize ulaşacaksınız.

Geliş yönünüz İzmir - Aydın - Denizli – Muğla ya da Bodrum – Milas – Yatağan – Muğla yönünde ise Muğla çıkışında yer alan Muğla – Denizli – Marmaris(Fethiye-Antalya) yol kavşağından Marmaris (Fethiye-Antalya) yönüne devam ederek yaklaşık 23 km sonra (Sakar geçidinin iniş noktasına yakın) sağda Akyaka Beldesi (üç yol kavşağı) yol kavşağını göreceksiniz. Bu noktadan sağa dönerek yaklaşık 2 km sonra Akyaka’ya ulaşacaksınız.Akyaka içerisinde ana cadde üzerinde her hangi bir yere sapmadan düz devam ederken sağ tarafınızda Jandarma karakolunu ,yaklaşık 50 metre sonra ise sol tarafınızda Öğretmenevi’ni gördüğünüzde sola dönerek yolunuza devam edin yaklaşık 200 metre sonra çatallaşan yolun sağından devam ederek otelimize ulaşacaksınız.

Oteldeki elektrik voltajı nedir?

Tüm prizlerdeki elektrik 220 Volt, AC'dir.

Otelde ihtiyaç duyabileceğim Dahili Telefon Numaraları Nedir?

Resepsiyon: 9
Rezervasyon: 555
Restoran: 557
Lobi Bar: 560
Sedir Kafe: 573

Günün her saatinde en hızlı bilgiyi nereden alabilirim?

Tüm bilgi ve yardım talepleriniz için Resepsiyonumuz 24 saat hizmet vermektedir.

İnternet Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Lobi bölgesi,genel alanlar ve kapsama durumuna göre bazı odalarda kablosuz internet ücretsiz ve şifrelidir.Şifre ise resepsiyondan alınmaktadır.Ayrıca Otelimizde bilgisayar,İnternet ve yazıcı kullanımı için masa bulunmaktadır.Bu masada bulunan sabit bilgisayarlarla şifreli ve ücretsiz olarak internete bağlanabilirsiniz.