Yürüyüş

Doğa ile iç içe tatil yaparken hem oksijen deposu çam ormanlarında hem de yöresel mimari ile yapılmış şirin,bahçeli evler ve sakin sokaklarında oksijeni ve huzuru içinize çekerek sağlıklı ve keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz.

Yüzme

Dünyanın incisi Gökova Körfezinde yüzmek bir ayrıcalıktır.Kum ve sığ olduğu için özellikle çocukların keyif aldığı plajında ya da dantel gibi işlenmiş irili ufaklı koylarında,yem yeşil orman ve dağ manzarası eşliğinde yüzmek tatilinizin unutulmaz anları olacaktır.

Uçurtma Sörfü

Uçurtma sörfünü öğrenmek ya da yapmak istediğinizde otelimiz ve Akyaka çok doğru bir tercih olacaktır. Geniş ve sığ sahiliyle bu sporu öğrenmek isteyenler için güvenli bir ortam sağlar. Gökova Körfezi’nin sürekli rüzgâr alan bir yerinde konumlanan spor tesislerinde hem eğitim alabilirsiniz hem de ihtiyacınız olan her türlü malzemeyi kiralayabilirsiniz.

Rüzgâr Sörfü

Körfezin sürekli ve dengeli rüzgâr alması,uçurtma sörfünün yanında Rüzgar Sörfünün de burada yapılmasını olanaklı kılar.Otelimizde konaklarken bu keyifli sporun hem eğitimini alabilir hem de ekipmanlarını kiralayabilirsiniz.

Akçapınar Azmağı-Akyaka Seakayak Turu

Yeşil ve mavinin iç içe olduğu Akçapınar Azmağı’nın uzunluğu kolları ile birlikte yaklaşık 8 km’dir. Üzerinde , Kanuni Sultan Süleyman’ın Rodos Seferi sırasında askerlerin geçişi için yaptırdığı 2 köprü bulunmaktadır. Kuş göç yolları üzerinde bulunan bu eşsiz güzellik, gelen tüm ziyaretçileri büyülemektedir.Bu turu yapmak unutulmaz olacaktır…

Toparlar Kanyonu

Köyceğiz’in Toparlar Köyü’nde bulunan bu rotada sizi önce çam ağaçları karşılıyor. İçeriye doğru girince şelalenin sesini duymaya başlıyorsunuz. Soğuk suda serinlemek istiyorsanız mutlaka mayonuzu yanınıza alınız.

Bisiklet

Çeşitli şekillerde kiralayabileceğiniz bisikletler ile yapacağınız çevre gezileri doyumsuz olacaktır.

Kano

Körfez de ve canlı akvaryum olan Kadın azmağında kano ile yapılacak gezintiler tatilinize keyif katacaktır.
Ayrıca birçok gezi programı ve aktivite ile farklı bir tatil geçirebilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.