,

Konaklama

KONUM
Yücelen Otel, turizm cenneti Akyaka/Gökova'da geleneksel Anadolu mimarisi ile Ağa Han Mimarlık ödülü sahibi Şair - Yazar - Mimar Nail Çakırhan imzasını taşıyan konaklama üniteleri ile konforlu tatil olanakları sunmaktadır. Denize sıfır konumlandırılmış Otelimiz, belde merkezine 200 metre, Dalaman havalimanına 65 km, Bodrum havalimanına 110 km, Muğla il merkezine 22 km, Marmaris’ e 32 km mesafededir.
TESİS 
1986 yılından günümüze bölgede faaliyet gösteren otelimiz misafirlerimizi 4 yıldızlı otel konforu ile ağırlamaktadır. Yaklaşık 15 dönümlük bir alan üzerine kurulu tesisimiz 7 adet konaklama ünitesi, bir ana hizmet binası (2 Restoran, 1 çok amaçlı salon, çocuk kulübü, internet ofisi, alışveriş üniteleri), bir adet misafir kabul ve idare binası (resepsiyon, lobby Bar, 2 adet toplantı salonu, oyun salonu), doğa ile iç içe konumlanmış Azmak Restoran, otopark, 2 adet açık havuz, 1 adet açık çocuk havuzu, 1 adet kapalı havuz, sauna, masaj odaları, fitness center, çocuk havuzunda kaydırak, rekreasyon alanları, kum plajı ile misafirlerine keyifli tatil yaşatmak için hizmet etmektedir.


ODA VE YATAK KAPASİTESİ
Standart Oda: 125 adet
Aile Odası: 5 adet
Engelli Odası: 1 adet
Suite Oda: 8 adet
V.I.P Suite: 2 adet

Toplam Oda Sayısı  : 141 Adet / Toplam Yatak Sayısı: 296 Adet 

Tüm odalarda kartlı kilit sistemi, banyo / Wc, saç kurutma makinası, banyo telefonu, Uydu bağlantılı TV, (bazı odalarda LCD tv), Minibar, Klima (split), Direkt çıkışlı Oda Telefonu, Özel Kasa, kablolu internet (bazı odalarda), Misafir tepsisi (bazı odalarda), balkon mevcuttur. Oda zeminleri bazı odalarda seramik, diğerlerinde ise laminant kaplıdır. Tüm prizlerdeki elektrik 220 Volt, AC' dir.

  
 
Copyright Yücelen Hotel ® 2011
Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları YÜCELEN HOTEL' e aittir. İzinsiz kullanılamaz.